Ozonowanie pomieszczeń i pojazdów

Wybierz profesjonalne ozonowanie – ekologiczna dezynfekcja z firmą Fiwoj

Ozonowanie polega na dezynfekcji mieszkań, biur, gabinetów oraz pojazdów bez używania środków chemicznych. Wykorzystywany w tym procesie ozon ma właściwości dezynfekujące i tym samym usuwa bakterie, zarodniki pleśni, a także wirusy i grzyby. Jako firma Fiwoj przy użyciu najwyższej jakości ozonatorów przemysłowych realizujemy zlecenia związane z ozonowaniem różnorodnych pomieszczeń czy pojazdów na terenie Olsztyna oraz okolicznych miejscowości. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm czy instytucji publicznych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i robimy wszystko, aby nasze usługi realizowane były w sposób profesjonalny i jakościowy.


Co warto wiedzieć o ozonowaniu? Ozonowanie domów, mieszkań, biur i gabinetów oraz pojazdów

Ozonowanie to przede wszystkim w 100% ekologiczne dezynfekowanie różnorodnych powierzchni czy pomieszczeń. Bez stosowania szkodliwych środków chemicznych wykonujemy skuteczne oczyszczanie obiektu wraz z jego zawartością, a więc podczas procesu ozonowania pozbywamy się wirusów, bakterii czy grzybów. Ponadto ozon jako gaz dostaje się do wszystkich części pomieszczenia oraz zakamarków w pojeździe, dzięki czemu masz pewność, że praktycznie każdy element ozonowanej powierzchni miał styczność z dezynfekującym ozonem. Wysoka efektywność procesu ozonowania polega również na tym, że ozon przenika do środka materiałów tekstylnych, a więc możesz ozonować tapicerkę meblową, materace, dywany, a nawet odzież czy buty, a także dociera do okładzin ściennych, ozonując np. tapetę, korek lub kasetony.

Co zyskujesz dzięki ozonowaniu z firmą Fiwoj?

Jesteśmy specjalistami w branży ozonowania pomieszczeń oraz pojazdów. Ukończone kursy i szkolenia z tej dziedziny pozwalają nam na wykonywanie swoich zadań na najwyższym poziomie. Oprócz umiejętności wyróżniamy się na rynku również wysokiej jakości sprzętami, które skutecznie radzą sobie z dezynfekowaniem, oczyszczaniem, odświeżaniem oraz niwelowaniem nieprzyjemnych zapachów. Jesteśmy firmą elastyczną, która na czele stawia pomoc Klientom oraz ich zadowolenie. Przykładamy wszelkich starań, aby nasze działania były zawsze rzetelne, dokładne i terminowe.


Jakie są zalety ozonowania? Dlaczego warto ozonować dom, mieszkanie, samochód?

Ozonowanie pozwala na usunięcie przykrych zapachów po dymie tytoniowym, zwierzętach, moczu, farbach, jedzeniu czy usuwanie zapachów stęchlizny. To proces, który oprócz stworzenia oczyszczonego i zdrowego powietrza pozbywa się z otoczenia szkodliwych dla zdrowia i życia ludzi oraz zwierząt wirusów, bakterii, a także grzybów. Wykonując proces ozonowania w swoim domu lub w samochodzie oczyszczasz przestrzeń, dzięki czemu możesz cieszyć się z komfortowych i bezpiecznych warunków w domu lub w pracy.


Wśród głównych zalet ozonowania możemy wyróżniać m.in.:

 • usuwanie grzybów, bakterii, wirusów, roztoczy, moli, alergenów oraz innych szkodliwych drobnoustrojów,
 • kompleksową dezynfekcję pomieszczeń, pojazdów, przedmiotów, sprzętów czy ubrań bez użycia szkodliwych środków chemicznych,
 • niwelowanie nieprzyjemnych, przykrych zapachów z powietrza, mebli czy ubrań,
 • oczyszczanie kanałów wentylacyjnych,
 • oczyszczanie każdego zakamarka samochodu w tym również odświeżenie klimatyzacji samochodowej.

Kiedy wykonuje się ozonowanie wnętrz? Gdzie można zastosować dezynfekujące działanie ozonatora?

Ozonowanie pomieszczeń w domu, mieszkaniu, biurze lub gabinecie, a także ozonowanie samochodu wskazane jest w głównej mierze:

 • w momencie planowania sprzedaży domu lub mieszkania,
 • w momencie kupienia domu lub mieszkania,
 • przy sprzątaniu po zwierzętach domowych,
 • podczas usuwania nieprzyjemnego zapachu po papierosach,
 • po remoncie domu, w którym był problem z wilgocią, pleśnią i grzybami,
 • gdy w domu mieszkają osoby cierpiące na alergię,
 • w chwili zakupu samochodu.

Sytuacji, w których ozonowanie sprawdza się doskonale, jest jeszcze bardzo dużo. Nic w tym dziwnego, ponieważ odkażające działanie ozonatora oraz umiejętność dostosowania parametrów urządzenia do powierzchni daje spektakularne rezultaty. Korzystanie z usług profesjonalistów w tej branży sprawia, że Twoje wnętrza nie będą już skupiskiem bakterii, wirusów, roztoczy czy innych drobnoustrojów.


Co możemy dla Ciebie zrobić? Kompleksowa oferta firmy sprzątającej Fiwoj z Olsztyna

Swoje usługi świadczymy na terenie Olsztyna oraz w okolicznych miejscowościach. Wśród naszych Klientów są osoby mieszkające m.in. w Rusi, Tomaszkowie, Bartągu, Naterkach, Kudypach, Gutkowie, Wadągu, Dywitach, Wójtowie, Ługwałdzie, Owczarni czy Starym Dworze. Wykonujemy mobilne usługi sprzątania zabrudzonych powierzchni, a także prania tapicerki meblowej, prania tapicerki samochodowej, prania wykładzin, czyszczenia tapicerki skórzanej samochodowej oraz meblowej, a ponadto zajmujemy się kompleksowym i profesjonalnym ozonowaniem pomieszczeń oraz pojazdów na obszarze województwa warmińsko-mazurskiego. Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług prania bądź czyszczenia tapicerek lub pozbyć się nieprzyjemnych zapachów, bakterii, roztoczy, grzybów, skontaktuj się z nami i umów się na usługę ozonowania.