Czyszczenie tapicerki skórzanej meblowej

Zadbaj o swoje skórzane meble i ciesz się ich jakością oraz doskonałym wyglądem przez długi czas!

W wielu domach, mieszkaniach, biurach czy gabinetach znajdują się stylowe meble skórzane renomowanych producentów, które dodają wnętrzom niesamowitego designu. Całość prezentuje się tym lepiej, jeśli tapicerka skórzana jest odpowiednio wypielęgnowana, a więc wyczyszczona i zakonserwowana. Takie działania oprócz względów wizualnych zapewniają również miękkość materiału, jego elastyczność oraz wygodę podczas użytkowania. Jako firma z Olsztyna zajmująca się czystością tapicerek meblowych nie mogliśmy zostać obojętni wobec potrzeb naszych Klientów, dlatego w naszej ofercie pojawiła się usługa dedykowana wszystkim miłośnikom pięknych skórzanych mebli. Mamy za sobą szereg realizacji związanych z czyszczeniem i konserwacją mebli skórzanych renomowanych producentów m.in. Kler, Wanat, Milan, Esteliastyle czy Kosik.


Tapicerka skórzana w domu – jak o nią zadbać?

Codzienne użytkowanie kanapy, sofy lub foteli sprawia, że mocno się brudzą. W przypadku tapicerki skórzanej liczne zabrudzenia są często powodem pęknięć materiału, dlatego warto regularnie wykonywać czyszczenie tapicerki skórzanej meblowej, aby uniknąć nieestetycznych uszkodzeń na materiale. Ponadto często pojawiają się problemy z pleśnią oraz licznymi bakteriami, które także są niezbędne do usunięcia. W wielu przypadkach samodzielne czyszczenie nie pozwala uzyskać zadowalających efektów. Powodem jest brak doświadczenia, wiedzy oraz przede wszystkim odpowiednich środków. Takie zadanie to doskonałe zlecenie dla profesjonalistów z branży, którzy doskonale znają się na rzeczy.


Skorzystaj z usług profesjonalistów w branży czyszczącej - Olsztyn i okolice

Nasza firma zajmuje się kompleksowym czyszczeniem tapicerki skórzanej. Do realizacji każdego zlecenia używamy wyłącznie najwyższej jakości produktów renomowanych producentów m.in. brytyjskiej marki Furniture Clinic, a także firmy Colourlock lub RR Customs. Proces czyszczenia odbywa się za pomocą pianki, której właściwości oraz konsystencja pozwalają dokładnie oczyścić materiał z zabrudzeń i zanieczyszczeń. Po zakończonym etapie czyszczenia ma miejsce konserwowanie i pielęgnacja skórzanego materiału. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i w zależności od rodzaju skóry, dostosowujemy odpowiednie preparaty do jej czyszczenia oraz konserwacji.


Etapy czyszczenia skóry – firma FIWOJ z Olsztyna

  • Na początku oczyszczamy skórę z wszelkich nieczystości, śmieci, okruchów.
  • Następnie stosujemy najwyższej jakości preparaty, które doskonale poradzą sobie z zabrudzeniami. Do czyszczenia używamy szczoteczki lub gąbki i okrężnymi ruchami pozbywamy się zanieczyszczeń.
  • Pozostałości preparatu usuwamy miękką szmatką i w razie konieczności powtarzamy czynność do momentu, aż skóra będzie zupełnie czysta.
  • Po wyczyszczeniu pozostawiamy tapicerkę do wyschnięcia.
  • Po wyschnięciu tapicerki skórzanej rozpoczynamy proces pielęgnacyjny, do którego używamy przeznaczonych do tego preparatów o najwyższej jakości.


Kompleksowe czyszczenie tapicerki skórzanej meblowej – Olsztyn, Redykajny, Jaroty

Zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem oraz konserwacją tapicerki skórzanej meblowej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, w naszej ofercie nie mogło zabraknąć także czyszczenia i konserwacji tapicerki skórzanej samochodowej, prania tapicerki meblowej, prania tapicerki samochodowej oraz prania wykładzin. Nasze działania wykonujemy zarówno dla osób prywatnych, jak i firm czy instytucji. Swoje usługi świadczymy nie tylko na terenie Olsztyna, ale również okolicznych miejscowości, wśród których możemy wymienić m.in.: Wójtowo, Klebark Mały, Klebark Wielki, Wadąg, Dywity, Brąswałd, Wilimowo, Gutkowo, Warkały, Łupstych, Kudypy, Stary Dwór, Jaroty, Owczarnia czy Klewki. Wybierając naszą firmę, masz gwarancję profesjonalnego podejścia do sytuacji, dobrej jakości świadczonej usługi oraz wysokiej kultury osobistej.