Pranie tapicerki meblowej

Wyczyść swoją tapicerkę z firmą Fiwoj!

Jako firma FIWOJ zajmujemy się profesjonalnym praniem tapicerek meblowych na terenie Olsztyna oraz okolicznych miejscowości. Świadczymy usługę mobilnego prania mebli tapicerowanych przy użyciu najwyższej jakości produktów renomowanych producentów oraz wysokiej klasy sprzętów m.in. Sabrina Santoemma. Nasza wiedza na temat prania, czyszczenia oraz odplamiania pozwala nam na realizowanie zleceń na najwyższym poziomie.


Mobilne pranie tapicerki meblowej – Olsztyn i okolice

Oferujemy mobilne pranie tapicerki meblowej na terenie Olsztyna oraz miejscowości, które znajdują się w odległości 30 km od centrum Olsztyna. Realizujemy swoje zlecenia m.in.: w Wójtowie, Klebarku Małym, Szczęsnym, Klewkach, Owczarni, Bartągu, Rusi, Starym Dworze, Tomaszkowie, Naterkach, Kudypach, Gutkowie, Redykajnach, Dywitach, Ługwałdzie oraz w Wadągu. Dotrzemy wszędzie tam, gdzie potrzebuje nas Klient. Nie boimy się dużych zleceń, a do tych mniejszych podchodzimy tak samo zmotywowani do działania. Cieszymy się, że z roku na rok grono naszych Odbiorców się poszerza, a my każdego dnia możemy robić to, co naprawdę lubimy!


Profesjonalne pranie tapicerki meblowej

Pierzemy i czyścimy narożniki, sofy, wersalki, fotele, narożniki kuchenne, łóżka dziecięce oraz materace. Pracujemy na odkurzaczu piorącym (ekstraktorze), który odsysa brud z pranej powierzchni nie tylko powierzchownie, ale dzięki funkcji natryskowo-odsysającej również z głębi każdego elementu. Pranie ekstrakcyjne to doskonała metoda pozbywania się licznych zabrudzeń, plam, ale także kurzu, wirusów, bakterii oraz innych nieczystości, które znajdują się w głębi materiału. Nasze odkurzacze piorące posiadają również dodatkowy podgrzewacz wody, który zwiększa jakość naszych usług i pozwala podczas prania jednocześnie dezynfekować praną powierzchnię.

Efekt prania tapicerki meblowej
Pranie tapicerki meblowej
Pranie tapicerki meblowej

Czas schnięcia wypranych mebli tapicerowanych

Stosowane przez nas techniki prania tapicerki meblowej, a także najwyższej jakości środki piorące wraz z odkurzaczem piorąco-odsysającym pozwalają na zminimalizowanie namoczenia materiału. Po wykonanej przez nas usłudze możemy porównać wyczyszczony mebel do prania wraz z wirowaniem, a więc woda jest maksymalnie odsączona z danych powierzchni. Czas schnięcia zależny jest w znacznej mierze od rodzaju materiału oraz stopnia zabrudzenia. Jesteśmy zaopatrzeni także w specjalistyczne dmuchawy, które przyspieszają proces schnięcia i zapewniają jeszcze większy komfort naszym Klientom. Na czas schnięcia wpływają również panujące warunki atmosferyczne na zewnątrz.


Przykłady zrealizowanych zleceń:

Pranie tapicerki meblowej
  • pranie kanapy oraz dywanu
Pranie tapicerki meblowej
  • pranie kanapy
Pranie tapicerki welurowej
  • pranie tapicerowanych mebli z weluru