O nas

Sprawdź, kim jesteśmy i co możemy dla Ciebie zrobić

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksowym praniem tapicerki meblowej, tapicerki samochodowej oraz wykładzin. Na rynku intensywnie działamy od 2019 roku i cieszymy się, że z każdym kolejnym miesiącem pozyskujemy coraz to nowych Klientów. Swoje usługi świadczymy na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, a dokładniej na obszarze Olsztyna oraz w promieniu 30 km. Mieliśmy okazję realizować zlecenia w Wójtowie, Klebarku Małym, Szczęsnym, Klewkach, Owczarni, Bartągu, Rusi, Starym Dworze, Tomaszkowie, Naterkach, Kudypach, Gutkowie, Redykajnach, Dywitach, Ługwałdzie oraz w Wadągu. Dojazd na terenie Olsztyna jest darmowy, a poza miastem wynosi 1,50 zł brutto za km, licząc od centrum Olsztyna.

Pranie ekstrakcyjne

Stawiamy na pełen profesjonalizm w branży

Jesteśmy prężnie działającą firmą, która swoje usługi dedykuje zarówno dla osób prywatnych, przedsiębiorców, jak i dla instytucji publicznych. Doskonale odnajdujemy się podczas każdego zlecenia u Klienta, ponieważ wiemy, że wysokiej jakości preparaty oraz odplamiacze m.in. firmy Prochem, Chemspec, Hydramaster czy TMF, które posiadają certyfikaty gwarantujące bezpieczeństwo dla ludzi i zwierząt, sprawdzają się doskonale. Nasza firma używa profesjonalnych odkurzaczy piorących m.in. Sabrina Santoemma, które cechują się świetnymi parametrami, a używanie dodatkowego zewnętrznego podgrzewacza wody znacznie podnosi jakość naszych usług poprzez lepsze wypłukiwanie chemii oraz jednoczesne dezynfekowanie pranego materiału wysoką temperaturą. Stawiamy na kompleksowość swoich usług, dlatego posiadamy również dmuchawy, które przyspieszają proces schnięcia wypranych elementów.

Czyszczenie sofy, narożnika, łóżka, materaca 

Specjalizujemy się w profesjonalnym praniu tapicerek meblowych u Klienta na terenie Olsztyna oraz pobliskich miejscowości. Dzięki naszym działaniom każdy mebel tapicerowany zyskuje zupełnie nowe życie, a właściciele domów, mieszkań czy biur mogą ponownie cieszyć się z czystych, estetycznych i pachnących mebli. Dzięki wysokiej jakości preparatom oraz profesjonalnym sprzętom odświeżymy Twój narożnik, sofę, wersalkę, kanapę, łóżko, materac czy ulubiony fotel.

Sofa
Pranie tapicerki samochodowej

Czyszczenie wnętrza samochodu – kompletna usługa w Olsztynie i okolicach

Zajmujemy się kompleksowym i gruntownym czyszczeniem samochodów osobowych. Oferujemy pranie ekstrakcyjne tapicerki materiałowej, a więc foteli, kanapy i oparcia, a także wykładzinę podłogi. Specjalizujemy się w czyszczeniu podsufitki oraz boczków drzwi, wykorzystując do tego proces bonnetowania. Zajmujemy się również praniem wykładziny w bagażniku, myciem wewnętrznym szyb oraz czyszczeniem kokpitu z kurzu i zabrudzeń. Ponadto oprócz prania wnętrza pojazdu, oferujemy także usługę odkurzania wnętrza Twojego samochodu.

Czyszczenie wykładziny z firmą FIWOJ – Olsztyn i okolice

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć usługi czyszczenia wykładziny zarówno u Klientów indywidualnych, a więc w domach czy mieszkaniach, jak i w biurowcach, kinach, teatrach lub galeriach handlowych. Doświadczenie, profesjonalizm, wysokiej jakości sprzęt, odpowiednia chemia oraz niezwykła motywacja do pracy to czynniki, dzięki którym każdego dnia pozyskujemy kolejnych zadowolonych Klientów.

pranie wykładziny

FIWOJ – jakość, profesjonalizm i terminowość

Jesteśmy firmą rzetelną i terminową, a zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze. Jako priorytet stawiamy sobie fachowo wykonaną usługę, dzięki której zabrudzona tapicerka, materac czy wykładzina zostaje profesjonalnie wyprana i odświeżona. Czyste elementy gwarantują nie tylko korzyść wizualną, ale przede wszystkim nie są już siedliskiem kurzu, bakterii czy grzybów.

Skorzystaj z usług profesjonalistów i ciesz się czystą oraz pozbawioną wirusów czy bakterii tapicerką samochodową, meblową lub wykładziną. Zapraszamy!