Pranie tapicerki samochodowej

Oddaj swój samochód w ręce profesjonalistów!

Jeśli szukasz firmy, która w okolicach Olsztyna w kompleksowy sposób wyczyści Twój samochód, doskonale trafiłeś! Specjalizujemy się w praniu oraz czyszczeniu wnętrza samochodów osobowych. Zajmujemy się praniem tapicerki samochodowej, a więc foteli, kanapy, oparcia oraz czyszczeniem podłogi. Stosujemy jedynie sprawdzone metody i techniki, aby nasza praca spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.


Pranie tapicerki samochodowej – krok po kroku

Czyszczenie tapicerki samochodowej warto powierzyć specjalistom w swojej branży i pozwolić, by w bezpieczny i profesjonalny sposób zajęli się poszczególnymi etapami. Bardzo ważne jest, by na początku gruntownie odkurzyć całe wnętrze, aby pozbyć się zanieczyszczeń z samochodu nie tylko w postaci plam z kawy czy soku, ale także tych nierozpuszczalnych w formie kurzu, piasku czy sierści. Oprócz odkurzania foteli, kanapy i oparcia stosujemy również tę czynność w stosunku do podłogi, podsufitki, boczków drzwi, schowków oraz wszelkich innych zakamarków, w których mógł ukryć się brud. Po tym etapie skupiamy się na analizie stopnia zabrudzeń, aby wiedzieć, jakich środków użyć, by w pełni się ich pozbyć. Czyszczenie metodą ekstrakcyjną to doskonałe rozwiązanie podczas tego typu działań, które pozwala rozpuścić znajdujący się w tapicerce brud, a następnie wypłukiwać go i jednocześnie wsysać do odkurzacza.

Czyszczenie samochodu wewnątrz – Olsztyn i okolice

W momencie, gdy tapicerka samochodowa jest już czysta, na życzenie Klienta wykonujemy również szereg innych prac, które pozwolą przywrócić samochód do czystości. Wykonujemy profesjonalne czyszczenie podsufitkistosującmetodę bonnetowania, którą wykorzystujemy również podczasczyszczenia boczków drzwi.Ponadto skrupulatnie zajmujemy się czyszczeniem kokpitu oraz innych elementów plastikowych w samochodzie. Każdy schowek czy drobny element zostaje przez nas dokładnie wyczyszczony. Oferujemy także czyszczenie bagażnika, pranie wykładziny w bagażniku oraz czyszczenie i odkurzanie dywaników materiałowych czy mycie dywaników gumowych. Aby samochód został w pełni odświeżony, oferujemy również mycie wewnętrzne szyb oraz lusterek. Takie czynności sprawiają, że pojazd zyskuje drugie życie, a jego użytkownicy mogą cieszyć się pełnym komfortem i bezpieczeństwem podczas jazdy.

Pranie tapicerki samochodowej
Pranie tapicerki samochodowej

Zlecenie dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych Klientów

Zakres naszych działań dostosowany jest do potrzeb oraz preferencji Klientów. Docieramy wszędzie tam, gdzie zaistnieje taka potrzeba. Świadczymy mobilne usługi prania tapicerki samochodowej w Olsztynie oraz pobliskich miejscowościach. Posiadamy szerokie grono zaufanych Odbiorców m.in. w Klewkach, Owczarni, Bartągu, Rusi, Starym Dworze, Tomaszkowie, Naterkach, Kudypach, Gutkowie, Redykajnach, Dywitach, Wójtowie, Klebarku Małym, Szczęsnym czy Ługwałdzie. Cieszymy się, że razem z nami chcecie odświeżać wnętrza swoich samochodów i nadawać im drugiego życia!


Przykłady zrealizowanych zleceń:

Pranie tapicerki samochodowej
  • pranie tapicerki samochodowej
Pranie tapicerki samochodowej
  • pranie tapicerki samochodowej
Pranie tapicerki samochodowej
  • czyszczenie i pranie tapicerki